Bedrijven gezocht voor Zorg- en Techniekroute 2022

12 oktober 2021 Gemeente Sliedrecht Afd. Communicatie

Op woensdag 16 februari organiseert de gemeente de Zorg- en Techniekroute in Sliedrecht. Heeft u een bedrijf in de zorg of techniek? En wilt u leerlingen van groepen 7 en 8 een kijkje achter de schermen geven? Doe dan mee met de Zorg- en Techniekroute!

Zorg- en Techniekroute

De gemeente Sliedrecht vindt een goede aansluiting tussen arbeidsmarkt en onderwijs belangrijk. Daarom organiseert de gemeente samen met deelnemende lokale technische bedrijven en zorggerelateerde bedrijven en instellingen elk jaar de Zorg- en Techniekroute. In februari zal eenmalig de zorg- en techniekroute gecombineerd plaatsvinden. In 2023 vindt de zorgroute in de maand mei plaats. De techniek route in november.

Het doel van de Zorg- en Techniekroute is kinderen kennis laten maken met én enthousiast maken voor een toekomst in de techniek of zorg. Tijdens de Zorgroute bezoeken groep 7 leerlingen lokale zorginstellingen. De leerlingen van groep 8 bezoeken de lokale technische bedrijven. Op deze wijze bezoeken de leerlingen van alle Sliedrechtse basisscholen in een jaar tijd een viertal interessante locaties. Zowel leerlingen als bedrijven en basisscholen zijn enthousiast over de routes.

Aanmelden als deelnemend bedrijf of organisatie

Aanmelden als deelnemend bedrijf of organisatie kan tot 31 december via onze accountmanager Esther Smit: e.smit@sliedrecht.nl.

Heeft u vragen of wilt u meer informatie? Onze accountmanager is bereikbaar van maandag t/m vrijdag (tot 15.30 uur) en woensdag tot (18.00 uur). Dit kan via het e-mailadres of telefonisch op telefoonnummer 06-12391568.

Inmiddels aangemelde bedrijven

TECHNIEKROUTE

Van Wijngaarden Super Safe, www.vwsl.nl

Teus Vlot, www.teusvlot.nl

Bouwbedrijf Visser, www.bouwbedrijfvisser.nl

Loodgietersbedrijf Simon, www.simonbv.nl

DD Reclame, www.ddreklame.nl

J. de Jager BV, www.dejagersliedrecht.nl

Bronbad de Lockhorst, www.optisport.nl

Ames, www.ames.nl

MECS, www.mecs.nl

Podiumverhuur.com, www.podiaverhuur.com

EMC Verhoef, www.verhoefemc.com

Baars Engineering, www.baarssliedrecht.nl

IHC IQIP, www.ihciqip.com

DHM, www.dhmindustrial.nl

Dieseko Group, www.diesekogroup.com

Nidec, www.nidec.com

Verheij Groen, www.verheijbv.nl

ZORGROUTE

Zeno Zorg, www.zenozorg.nl

Inge Verboom, www.ingeverboom.nl

SOJS, www.sojs.nl

Samenw. Apotheken Sliedrecht, www.apotheekhoogland.nl

Seniorenhuys de Schalm, www.seniorenhuysdeschalm.nl

Verloskundigenpraktijk Sliedrecht, www.dejong-online.nl

Bibliotheek Aan Zet, www.debibliotheekaanzet.nl 

United by music, www.unitedbymusic.nl

ZorgInjection Thuiszorg, www.zorginjection.nl

Over VSO

Wij willen win-win situaties creëren voor ondernemers in Sliedrecht.
Dit doen we door het stellen van gezamenlijke doelen, krachten te bundelen en kennis te delen.
De VSO is aangesloten bij: